Open menu

Відомості про спеціальності

«Прикладна механіка»

По закінченню навчання студенти отримують кваліфікацію технік-технолог зварювального виробництва з напряму «Механічна інженерія». Згідно рейтингу випускники розподіляються і направляються на такі підприємства міста: ВАТ «ММК ім. Ілліча», ВАТ «МЗВМ», ВАТ «Азовзагальмаш», ТОВ «Судоремонтний завод» на посади: технік-технолог, технік з підготовки виробництва, майстер виробничої діяльності, начальник бригади, директор (керівник) малого промислового підприємства (фірми).

«Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» 

По закінченню навчання студенти отримують кваліфікацію технік-електрик з напряму «Електрична інженерія». Згідно рейтингу випускники розподіляються і направляються на такі підприємства міста: ВАТ «ММК ім. Ілліча», ВАТ «МЗВМ», ВАТ «Азовзагальмаш», ТОВ «Судоремонтний завод» на посади: технік-електрик, майстер дільниці, енергетик цеху, електромонтажник-налогоджувальник, начальники (інші керівники) та майстри виробничих дільниць (підрозділів) у промисловості та підприємствах різних форм власності.

 

«Автоматизація, комп'ютерно-інтегровані технології та робототехніка» 

По закінченню навчання студенти отримують кваліфікацію технік-електромеханік з напряму «Автоматизація та приладобудування». Згідно рейтингу випускники розподіляються і направляються на такі підприємства міста: ВАТ «ММК ім. Ілліча», ВАТ «МЗВМ», ВАТ «Азовзагальмаш», ТОВ «Судоремонтний завод» на посади: технік з налагодження, технік-конструктор, електромеханік дільниці, монтажник-налагоджувальник КВП, контролер електромонтажних робіт, електромонтер, монтажник апаратури та систем автоматичного контролю, КВП та автоматики, слюсар з КВП та автоматики.

 

«Галузеве машинобудування» 

По закінченню навчання студенти отримують кваліфікацію технік-технолог з напряму «Механічна інженерія». Згідно рейтингу випускники розподіляються і направляються на такі підприємства міста: ВАТ «ММК ім. Ілліча», ВАТ «МЗВМ», ВАТ «Азовзагальмаш», ТОВ «Судоремонтний завод» на посади: майстер виробничої дільниці, майстер контрольної дільниці, начальник дільниці, директор малого промислового підприємства, технік-технолог, технік з нормування праці, контролер верстатних і слюсарних робіт.

 

«Туризм і рекреація» 

По закінченню навчання здобувачі фахової перед вищої освіти отримують освітню кваліфікацію фаховий молодший бакалавр з туризму (освітньо-професійна програма «Туристичне обслуговування»).

Згідно рейтингу випускники розподіляються і направляються на підприємства та установи індустрії туризму на посади: фахівець з туристичного обслуговування, організатор подорожей (екскурсій),  екскурсовод, фахівець із організації дозвілля, інструктор оздоровчо-спортивного туризму (за видами туризму), фахівець із туристичної безпеки, інструктор-методист з туризму, інспектор з туризму.

 

«Менеджмент» 

По закінченню навчання здобувачі фахової перед вищої освіти отримують освітню кваліфікацію фаховий молодший бакалавр з менеджменту (освітньо-професійна програма «Організація обслуговування на транспорті»).

Згідно рейтингу випускники розподіляються і направляються на підприємства транспорту на посади: технічні та торговельні представники: агент комерційний; агенти з клірингу (обмінних товарних операцій) та експедиції: агент із замовлень населення на перевезення, адміністратор пасажирської служби, експедитор транспортний; службовці на складах, агент з постачання; службовці з транспортних операцій: агент з розшуку вантажів та багажу, оператор диспетчерської служби, оператор служби перевезень, оператор пасажирської та вантажної служби.

 

«Транспортні технології (на автомобільному транспорті)»

 По закінченню навчання студенти отримують кваліфікацію технік-організатор перевезень з напряму «Транспорт». Згідно рейтингу випускники розподіляються і направляються в транспортні організації міста. на посади: технік-технолог (механіка, організатор перевезень), диспетчер автомобільного транспорту, диспетчер з міжнародних перевезень, диспетчер служби перевезень, диспетчер станцій.

 

«Право»

 По закінченню навчання студенти отримують кваліфікацію юрист-молодший спеціаліст з напряму «Право». Згідно рейтингу випускники розподіляються і направляються в юридичні фірми, суди та прокуратури міста на посади: фахівець по найму робочої сили, організатор по персоналу, інспектор з контролю за виконанням доручень, секретар виконкому, секретар управління, секретар судового засідання, керуючий справами виконавчого комітету, розпорядник суду, кодифікатор, інспектор по контролю господарського суду, помічник голови місцевого районного суду, помічник нотаріуса, інспектор з виплати та призначення пенсій, приватний детектив, інспектор приймальних загальних і інших відділів виконавчих комітетів, молодший інспектор митної служби.

 

«Будівництво та цивільна інженерія» 

По закінченню навчання студенти отримують кваліфікацію технік-дизайнер з напряму «Архітектура та будівництво». Згідно рейтингу випускники розподіляються і направляються в будівельні фірми на посади: технік-дизайнер, технік-доглядач, технік-інспектор, технік-проектувальник, макетник макетно-модельного проектування, дизайнер середовища.

 

Напрями роботи

Студенти денної форми навчання проходять практику на провідних підприємствах і в організаціях міста Маріуполя. А студенти спеціальності «Право» проходять практику в юридичних фірмах, судах і прокуратурі, в процесі навчання приймають участь в роботі «Юридичної клініки» і надають безкоштовні юридичні послуги населенню.

Студенти МФК ПДТУ беруть участь у всіх заходах коледжу, міста, університету: «Дебют першокурсників»,«Студентська Весна», юмористична програма «Студентська пурга», КВН, транспортна естафета, розважально-пізнавальні шоу зі спеціальності, різноманітні розважальні і концертні програми, інтелектуальні і ділові ігри, конкурси, спортивні змагання.

 

 

Студенти коледжу з інших міст забезпечуються місцями в гуртожитку ПДТУ, а також мають нагоду скористатися послугами санаторію-профілакторію ПДТУ і спортивно-оздоровчого комплексу "Олімп".


Випускники коледжу можуть працевлаштуватися на підприємствах міста, а також мають право продовжити навчання у вищих навчальних закладах міста і України по скороченим строкам (кваліфікаційні рівні «Бакалавр», «Спеціаліст», «Магістр»), мають нагоду продовжити навчання на наступний кваліфікаційний рівень в ПДТУ на пільгових фінансових умовах.