Open menu

Запрошуємо студентів 3 та 4 курсів коледжу, осіб, що мають повну загальну середню освіту, отримати робочу кваліфікацію для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, розширення перспектив працевлаштування за професіями:

       

     «Електрогазозварник» - з’єднує металеві конструкції, складні апарати, деталі, вузли методом сплавлення металів. Виконує електрозварювальні, газозварювальні та газорізальні роботи з виготовлення металевих конструкцій, ремонту та монтажу водогонів та газопроводів; наплавлення вузлів механізмів та конструкцій.

     «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» - виконує ремонтні роботи з розбирання, складання, налагодження і обслуговування електричних приладів, електромагнітних, магнітоелектричних і електродинамічних систем. Ремонтує трансформатори, перемикачі, реостати, пости управління, магнітні пускачі, контактори. Проводить ревізію трансформаторів, вимикачів, роз'єднувачів. Регулює навантаження електроустаткування. Обробляє, зрощує, ізолює і паяє проводи. 

     «Слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики» - ремонтує, складає, перевіряє, регулює, випробовує, монтує тепловимірювальні, електромагнітні, електродинамічні, лічильні, оптико-механічні, пірометричні, автоматичні, самописні прилади. Паяє різними припоями.

 

     «Токар» - виконує токарне оброблення деталей на універсальних токарних верстатах. Виконує операції токарної обробки деталей різної складності. Нарізає зовнішню і внутрішню різьбу різцем. Виконує токарне оброблення заготовок зі слюди та мікалексу. Здійснює обслуговування металорізального обладнання.

За довідками звертатися у кабінети 10, 14 

 Тел.0629-33-34-32 та 0629-33-42-82